Śniadania i podwieczorki na trawie z psychologią – relacja z Tarnowa

Za nami trzecia edycja „Śniadań i podwieczorków na trawie z psychologią", czyli specjalny program stworzony przez Stowarzyszenie Kropla Słońca, który przybliża mieszkańców Tarnowa do psychologii w każdym aspekcie.

Popatrzmy jednak jak to się zaczęło:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na początek przygotowania – rozkładanie namiotów, nagłośnienia, a wszystko w niemiłosiernym upale.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A później już tylko zabawa: warsztaty Bollywood ( tutaj mieliśmy swoje 5 minut, bo tym razem Wędrówki ze smakiem zasmakowały w tańcu orientalnym i rozbawianiu Tarnowian).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zaraz po nas swój talent prezentował Kuba wykonując własne kompozycje i wprowadzając iście hiphopowy nastrój na ulicę Krakowską.

Kolejny dzień, nieco mniej medialny, jednak dużo bardziej psychologiczny. Odbyły się warsztaty tematyczne: W Kole Życia – warsztaty kobiecych ról w relacjach z innymi kobietami,Ja jestem innym Ty oraz Ja w świecie, świat we mnie – Proces grupowy. Każdy z nich zdobył uznanie uczestników i mamy nadzieję, że pozostawił głęboki ślad w ich umysłach, tylko ten pozytywny oczywiście.

Niedziela natomiast rozpoczęła się czymś dla ciała czyli zajęciami fitness z Anią ( Negri Fitness), która rozgrzała nas do czerwoności nasze mięśnie ( bo twarze rozgrzały zabójcze promienie słoneczne). Natomiast dla najmłodszych w tym samym czasie odbywały się warsztaty Zabawki z niczego – recyklingowe warsztaty plastyczne oraz tuż po zajęciach fitness Rodzinne Pląsy ­ zabawy taneczno - ­ruchowe.

Niedziela - z natury leniwy dzień tygodnia, miała również specjalną strefę relaksu.

Jak podsumować ten aktywny weekend w jednym zdaniu ? Kto nie był niech żałuję i zaplanuje swoją obecność w przyszłym roku.

Zapraszamy przy okazji do śledzenia aktualnych wydarzeń na Facebooku , ponieważ już wkrótce Stowarzyszenie zapewni nam kolejne atrakcje.

No Comments Yet.

Leave a comment